Великоандрусівська громада
Світловодський район, Кіровоградська область

За кілька місяців діти з Кіровоградщини отримали понад 46млнгрн аліментів

Упродовж першого кварталу 2019 року завдяки реалізації ініціативи #Чужих Дітей Не Буває фінансову підтримку від своїх батьків отримали 12 287 дітей із Кіровоградщини. Про це повідомив заступник керівника обласного управління юстиції з питань державної виконавчої служби Віктор Журавко.

«З початку року державні виконавці стягнули більше 46млнгрн із безвідповідальних батьків. І це на 19 млн. грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Як це вдалося? Ми застосували найрізноманітніші заходи примусового впливу. Зокрема понад 77 тис грн. отримала дівчинка Іринка зі Світловодська після того, як її батька обмежили в праві виїзду за кордон і користування автівкою», – розповів посадовець.

За словами Віктора Журавка, вищезазначений випадок є черговим підтвердженням того, що одним зі значних стимулів виплатити борги на користь власних дітей стало обмеження боржників у праві залишати територію України, керувати транспортними засобами, користуватися зброєю та полювати.

«Такі заборони отримали  більше 4 тисяч мешканців області. Окрім цього, було складено понад 2 тисячі адміністративних протоколів про вчинення боржниками адміністративних правопорушень», – додав Віктор Журавко.

Не менш ефективними є штрафи, які були запроваджені у рамках другого пакету законодавчих ініціатив #Чужих Дітей Не Буває.

«Санкції у розмірі від 20% до 50% від суми боргу були запроваджені влітку минулого року. Із того часу тепер їм доводиться думати не тільки про те, де брати гроші на оплату самого боргу, а й де дістати кошти, щоб розрахуватися за штрафи. І на Кіровоградщині з боржників вже стягнули в інтересах дітей понад830 тис. грн», – резюмував посадовець.

ДЕНЬ СЕЛА ПОДОРОЖНЄ І ФЕСТИВАЛЬ БОРЩУ

Дата створення: 17:46 20.07.2018

ВІСНИК КІРОВОГРАДЩИНИ і провідне інтернет видання міста СВІТЛОВОДСЬК

КОНСУЛЬТУЄ МІНІСТР ЮСТИЦІЇ