Світловодський міськрайонний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області направляє інформацію, надану Головним територіальним управлінням юстиції у Кіровоградській області

Консультує Міністр юстиції:

Дорога Подорожнє

Капітальний ремонт доріг по вулиці Миру від вулиці Пушкіна до вулиці Чкалова с. Подорожнє Світловодського району Кіровоградської області на суму 1 236, 409 тис. гр.

У Великоандрусівській ОТГ вдалося здійснити енергореконструкцію сільської школи. Там за рекордні сім днів стару опалювальну систему перевели на шведські технології відповідно до європейських стандартів. На відкриття об’єкту приїхав Надзвичайний і Поважний Посол Королівства Швеції в Україні Мартін Хагстрьом.