Проведення в області rонкурсу творчих робіт

«Портрет виконавця очима сучасної молоді»

З метою ознайомлення школярів та студентів з професією державного (приватного) виконавця Міністерство юстиції України оголошує Всеукраїнський конкурс творчих робіт «Портрет виконавця очима сучасної молоді».

До участі запрошуємо:

- школярів (формат роботи: вірш, малюнок, ессе);

- студентів (формат роботи: вірш, брошура, буклет, презентація, відеоролик).

Проведення Конкурсу відбудеться за таким графіком:

01.10.2018 - початок конкурсу на обласному рівні.

01.11.2018 - визначення переможця на рівні областей

01.12.2018 - визначення переможця Міністерством юстиції серед переможців конкурсу обласного етапу конкурсу обласного етапу

17.12.2018 - урочисте нагородження переможців конкурсу першими особами Міністерства юстиції України з нагоди святкування Дня державної виконавчої

служби.

Автори найкращих робіт будуть опубліковані в журналі «Бюлетень. Міністерства юстиції України», на офіційному сайті Міністерства юстиції України та сайтах Головних територіальних управлінь юстиції, а також нагороджені дипломами за кращі творчі роботи на урочистій церемонії в Міністерстві юстиції України.